LOADING...
ул. Градинская, 3
(099) 102-17- 88 (093) 46-97-1-97 (096) 315-69- 44

 

Топ – майстру по манікюру, та апаратному педикюру Оснач Марині з салону краси Status & Style вручили «Подяку» за високий професіоналізм і відміну працю від адміністрації Деснянського району, та й привітали зі святом«побутового обслуговування населення».

 

 

З професійним святом привітали комунальників і співрабітників побутового обслуговування населення Деснянського району

 

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення у актовій залі Деснянської райдержадміністрації пройшов урочистий захід.

 

Зі словами вдячності та привітанням з професійним святом до присутніх звернувся в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Віктор Крохмалюк. Найкращих працівників підприємств житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до праці було відзначено Почесними грамотами та Подяками голови Деснянської райдержадміністрації.

 

 

Святковим концертом привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення і вихованці дитячих творчих колективів Деснянського району, подарувавши фахівцям свій талант та хороший настрій.

 

Щиро Вітаємо Марину з нагородою. І пишаємося усіма працівниками нашого салону краси на Троєщині (Status & Style) вул.. Градинська, 3