LOADING...
ул. Градинская, 3
(099) 102-17- 88 (093) 46-97-1-97 (096) 315-69- 44

Класифікація довжини волосся в салоні краси

 

Як правильно визначити довжину волосся. Багато дівчат, побачивши різницю цін по довжинах волосся в прейскуранті, задаються таким питанням: «а яка довжина волосся у мене?»

У кожному салоні краси свої стандарти на визначення довжини волосся, а може бути і у кожного перукаря, так як всі майстри вчилися в різних школах.

 

Коли Ви точно знаєте свою довжину волосся (при нормальному середньому їх обсязі) – Ви зможете прорахувати правильно вартість необхідних Вам послуг: стрижки, фарбування волосся, ламінування, кератіновой відновлення й випрямлення волосся та інші реконструкції. Це допоможе запланувати бюджет перед візитом до перукаря.

У салоні краси Status & Style існує шаблон з розрахунку довжини волосся:

 

1-а довжина – волосся 5 – 10 см (стрижки до вух);

 

2-я довжина – волосся 15 – 25 см (стрижки боб, каре);

     

3-тя довжина – волосся 25 – 35 см (волосся трохи нижче плечей);

 

4-я довжина – волосся 40 – 50 см (волосся по лопатки);

 

 5-а довжина – волосся 55 – 65 см (волосся до пояса).

 

Як визначити довжину волосся, приклад фото:

 

 

На прорахунок вартості для послуг, особливо мають матеріальну складову, таких як: фарбування волосся, кератин, реконструкції волосся – необхідно враховувати густоту і пористість волосся, які значно впливають на витрату матеріалу (фарби, кератину, пр.) Оскільки всі матеріали імпортного виробництва, враховуючи курс валют, їх питома вага у вартості послуг значний. Також нестандартні волосся створюють майстру додаткові труднощі при стрижках, укладках тощо. (Більше часу для перебору волосся, при великій пористості складно укладати, при великій густоті складно прочесати і пропрацювати інструментами і т.д.). Тому якщо Вам пощастило з волоссям і вони у Вас, наприклад, дуже густі, то може не пощастити при вищевказаних процедурах в салонах краси – можливо, Вас запропонують розрахувати по довжині, на одну велику, ніж Ваша реальна довжина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ В САЛОНІ КРАСИ STATUS & STYLE:

 

 

Безаммиачное окрашивание волос, тонирование

 

Модное окрашивание волос ИКАЙИ, черепаховое окрашивание

 

Окрашивание волос стойкой краской Мажирель от Лореаль

 

Окрашивание волос L’Oreal INOA

 

Окрашивание седых волос 

 

Мелирование и колорирование волос

 

Брондирование волос и ОМБРЕ